ŞehirBuluşma Noktası ve SaatiTemizlik NoktasıFaaliyet Saatiİletişim
İstanbul1- Kartal Aydos Ormanı
2- Kadıköy Moda Sahili
3- Bakırköy Yeşilköy Sahili
4- Beşiktaş Ortaköy
5- Avcılar
6- Ataşehir
7- Kadıköy Caddebostan Sahili
8- Çatalca
9- Sultanbeyli Aydos Ormanı
10.00-13.00Yağız Güney Koçdoğan
yagizguneykocdogan@gmail.com
Edirne1- Erikli Köyü-Mecidiye Köyü Arası Yol Güzergahı (10.00-13.00)
2- Karaağaç Mevkii (13.00-16.00)
10.00-16.00Şulenur Yüksel
sulenuryuksel4467@gmail.com
Kırklareli1-Kırklareli Belediyesi Önü
2-Şevket Dingiloğlu Parkı
3-Lüleburgaz Belediyesi
1-Edirne Yolu Karahıdır Korusu (Kırklareli)
2-Güneş Mahallesi (Lüleburgaz)
10.00-14.00Arzu Ece arzuece74@hotmail.com
TekirdağÇorlu Belediyesi Önü ve Bülent Ecevit Bulvarı1- Bülent Ecevit Bulvarı, Çorlu (Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Lisesi Yanı) (10.00-13.00)
2- Çerkezköy Kuşbahçe (11.00-14.00)
10.00-14.00Cansu Küp
cansukup3009@gmail.com
Çanakkale1- ÇOMÜ Hastanesi Çevresi (11.00-15.00)
2- Lapseki Kordon Mevkii (14.00-16.00)
3- Yıl Parkı (16.00-18.00)
11.00-18.00Çanakkale Gençlik Merkezi
KocaeliGebze Kent Meydanı1- Gebze Kent Meydanı
2- Gölkay Park Mesire Alanı, Göl Kenarı (izmit)
10.00-13.00Mehmet Erden
1mehmeterden@gmail.com
Yalova Yalova Deprem Anıtı- 10.001- Yalova Deprem Anıtı
2- Çiftlikköy Mokamp Sahil Alanı
3- Altınova İlçe Hersek Lagünü Plajı
10.30-12.00Makbule Budak Çalışkan
makbule04budak@gmail.com
Sakarya1- Sapanca Kırkpınar Fuaiye Alanı
2- Serdivan İlçesinde bulunan Sakarya Gençlik ve Spor İl Mürlüğü Kano Kürek Tesisleri
11.00- 14.00Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
BilecikBilecik Kent Ormanı14.00-17.00Bilecik Gençlik Merkezi
Bursa1 ve 2. noktalar için ; Merinos Kültür Merkezi
3.nokta için; Arabayatağı Metro İstasyonu
4.nokta için ; Emek Metro İstasyonu
1- Kirazlıyayla
2- Doğancı Barajı
3- Zeyniler
4- Top Tepesi
5- Güzelyalı
6- Küçük Kumla
7- İznik
8- Inegol (13.30-17.30) 9- Yenicekoy Mahallesi
10- Yenice Goleti (13.30)
11- Kurtul Göleti (10.00)
Bursa Yıldırım Millet Mahallesi Mustafa Kemal İlhan Sağlık Yaşam Parkı Gökdere Kenarı (13.00)
12- Gürsu – Celalbey Millet Bahçesi
13- Gürsu Gençlik Merkezi Bahçesi (12.00)
14- Osmangazi GM
15- İznik Sahil (11.00)
16- Atatürk Kent Ormanı (13.30)
17- Nilüfer İlçesi Akçalar Fadıllı Göl Kenarı (10.00)
10.00-19.00Elif Merve Can
emervecann@gmail.com
Balıkesir1- Bandırma Sahil (14.00)
2- Patriça Beşkuyular Mevkisi (13.00)
3- Değirmen Boğazı (10.00)
4- Tabiat Parkı (10.00)
5- İvrindi Millet Bahçesi (10.00)
6- Atatürk Parkı (10.00)
7- Dursunbey Panayır Alanı (10.00)
8- Savaştepe Tesisler Bölgesi (10.00)
9- Manyas Mesire Alanı (10.00)
10- Edremit Eski Zeytinlik ve Mandalina Bahçeleri (10.00)
10.00-16.00Zehra Elif Özkeskin
zehraelifozk@gmail.com