ŞehirBuluşma Noktası ve SaatiTemizlik NoktasıFaaliyet Saatiİletişim
BoluDemokrasi Meydanı (Bolu Belediye Meydanı)1- İzzet Baysal Caddesi
2- Bolu Demokrasi (Belediye) Meydanı
13.00- 15.00İsmail Can Kaya
ismailcankayatr@gmail.com
DüzceDüzce Gençlik MerkeziDüzce Bahçeşehir Kent Ormanı11.00-13.00Selma Kurt
selmakurt395@gmail.com
ZonguldakZonguldak Valilik Önü1-Zonguldak
Kozlu sahili
2- Milli Egemenlik Caddesi Kızlar Plajı Mevkii
3- Çaycuma Gençlik Merkezi- Sarıkaş Köprüsü Mevki
10.00-13.30Emil Musayev
emilmusayef666@gmail.com
KarabükKarabük Bahattin Gazi KYK Erkek Öğrenci Yurdu – Karabük Üniversitesi Arası (bostanbükü köyü karşıkaya mahalleesi mezarlık cad. 28/2)16.00-18.00Karabük Gençlik Merkezi
BartınKemerköprü Mahallesi Kemer Taksi ÖnüBartın İnkumu Plajı10.30-16.00Zeynep Sude Hitit
zsudehitit@gmail.com
KastamonuKastamonu Yolkonak Gençlik Kampı 14.00-16.00Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Çorum1- Osmancık Gençlik Merkezi Çevresi (14.00-16.00)
2- Gemici Mahallesi (14.00-16.00)
3- Çorum Çomar Barajı (15.00-17.00)
4- Sungurlu Kent Parkı (17.00-19.00)
14.00-17.00Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Sinop1- Sinop Gençlik Merkezi Kumkapı Plajı
2 -Ayancık Gençlik Merkezi Halk Plajı Temizliği
3-Boyabat Gençlik Merkezi Boyabat Kalesi ve Çevresi
4-Durağan Gençlik Merkezi Bayraklı Park
5-Erfelek Gençlik Merkezi Musacan Parkı
6-Türkeli Gençlik Merkezi Halk Plajı
10.00- 13.00Sinop Gençlik Merkezi
SamsunKörfez PlajıKörfez Plajı ile İncesu Plajı Arası14.00-16.00Dilber Sağır
dilbersgr@gmail.com
AmasyaMillet Ormanı
(Çevre Yolu Üst Tarafı)
Amasya / Merkez
10.00-13.00Amasya Gençlik Merkezi
Tokat1- Topçam Mesire Alanı (11.00-13.00)
2- Şelâle Mesire Alanı 14.00-17.00)
3- Zile 15 Temmuz Şehitler Parkı (15.00-17.00)
4- *Reşadiye İlçe Spor Müdürlüğü Sentetik Saha Etrafı (15.00-17.00)
5- *Reşadiye Termal Camii Piknik Mesire Alanı (15.00-17.00)
11.00-17.00Özlem Karagöz
ozlemalagoz491@gmail.com
Ordu1- Gazi köprüsü, Bahçeleri Evler mah. Orgeneral İbrahim Fırtına Bulvarı (11.00-13.00)
2- Fatsa Demas (13.00-15.00)
3- Ünye Sahili (13.00-15.00)
11.00-15.00Emircan Dilber
emircan457@gmail.com
GiresunGiresun Plajlar Bölgesi11.00-15.00Berat Oğur
ogurberat77@gmail.com
GümüşhaneKarşıyaka Mah. Mesire Alanı Merkez/Gümüşhane13.00-17.00Canan Taş
cananagactas@gmail.com
Trabzon1-100. Yıl Sahil
2-100 Yıl Parkı
3-Beşirli Sahili
13.00-15.00Duygu Yeldan
duyguyeldan.xx@gmail.com
BayburtŞehir Parkı10.30-14.00Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Rize1- Rize Sahili (Rize Gençlik Merkezi)
2- Çayeli Sahili (Çayeli Gençlik Merkezi)
3- Hafız Kamil Caddesi (Güneysu Gençlik Merkezi)
4- Fındıklı Sahili (Fındıklı Gençlik Merkezi)
5- Pazar Sahili (Pazar Gençlik Merkezi)
16.00-19.00Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Artvin1- Arhavi Sahil Belediye Spor Kompleksi (10.00-13.00)
2- Arhavi Gençlik Merkezi Arka Bahçesi (10.00-13.00)
3- Sümbüllü Tüneli Girişi (13.00- 15.00)
4- Hopa İlçe Stadı Çevresi (13.00- 15.00)
10.00- 15.00Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü