Şehir Buluşma Noktası ve SaatiTemizlik NoktasıFaaliyet Saatiİletişim
Ankara1-Mamak Kanyonu
2- Beypazarı Gençlik Merkezi (İnönü Vadisi Mesire Alanı) (14.00-15.00)
3-Kalecik Gençlik Merkezi (Kalecik Belediyesi Festival Alanı) (14.00-16.00)
4-Keçiören Gençlik Merkezi (Kartaltepe Mesire Alanı (14.00-15.00)
5-Mamak Gençlik Merkezi (Kıbrıs Kanyonu) (10.00)
6-Çubuk Gençlik Merkezi (Çubuk Yürüyüş Yolu) (10.00)
7-Şereflikoçhisar Gençlik Merkezi (Tuz Gölü Çevresi) (11.00-15.00)
8-Pursaklar Gençlik Merkezi (Pursaklar Tebessüm Parkı) (13.00-15.00)
9-Çankaya Gençlik Merkezi (Çankaya Gençlik Merkezi Çevresi ve Kurtuluş Parkı) (11.00)
10-Şehit Ümit Çoban Gençlik Merkezi (Ahmet Taner Kışlalı Parkı) (12.00)
11-Polatlı Gençlik Merkezi (Polatlı Duatepe Zafer Anıtı) (15.00)
12-Kahramankazan Gençlik Merkezi (Yusuf Pazar Parkı) (10.00)
13-Ceren Damar Şenel Gençlik Merkezi (Veysel Karani Camii çevresi ve parkı) (11.00)
14- Ufuktepe Gençlik Merkezi (Ufuktepe Kösrilik Göleti) (11.00)
15-Gölbaşı Gençlik Merkezi (Morgan Gölü Çevresi) (11.00-15.00)
16-Sincan Gençlik Merkezi (Ayaş Yolu) (10.00-13.00)
17-Polatlı Duatepe (15.00-17.00)
10.00-17.00Cennet İnce
incecennet98@gmail.com
Konya1- Baraj Cd. 11A 42170-Selçuklu (15.00-20.00)
2- Apa Barajı-Beyşehir Yolu üzeri (14.00-17.00)
3- Meram Tavusbaba (10.30-13.00
10.30-20.00Kübra Sarı
xkubrasari@gmail.com
Kayseri1-Koramaz Vadisi
2-Mimarsinan Parkı
12.00-14.00Miakhpul Mirsaliieva
mirsaliyevatb@gmail.com
EskişehirKent Ormanı Girşi- 10.00
1- Kent Ormanı
2- Millet Bahçesi (Eskişehir GM-Odunpazarı GM) (14.00-17.00)
3- Odunpazarı Bademlik, Karapınar Mesire Yeri (15.00- 18.00)
10.00-18.00Özge Bora
ozgeabora@gmail.com
Sivas1- Kardeşler Seyir Tepesi Mesire Alanı (10.00-15.00)
2- Serpincik Göleti (14.00-17.00)
10.00-17.00Sivas Gençlik Merkezi
Kırıkkale 1- Bahşılı Toki – Bahşılı Irmak Kenarı (10.00-14.00)
2- Kırıkkale Şehir Parkı (15.00-17.00)
10.00-17.00Zeynep Lüy
zeynep71017@gmail.com
Aksaray1- Regülator, 68000 Gençosman/Aksaray Merkez/Aksaray (12.00-16.00)
2- Gülağaç Bakı Gölü (14.00-18.00(
12.00- 18.00Beyzanur Akpolat
beyzanurakbolat@gmail.com
KaramanAkteke Meydanı-10.001- Fisandun Barajı (Gödet Barajı) Dereköy (10.00-13.00)
2- Ermenek Şehir Stadı (17.00-19.00)
10.00-13.00Ali Sevilmiş
alisevilmis.42@hotmail.com
Kırşehir Kırşehir Huzurevi Arkası( Şehit Turgut İlanbey Caddesi)09.00-12.00Miray Zeybek
miray.zeybek@hotmail.com
NiğdeNiğde Belediyesi ÖnüNiğde Kent Ormanı10.00- 17.00Gözde Akan
gozdeakan@ditas.com.tr
Nevşehir1- Avanos Irmak Kenarı (10.00-13.00)
2- Acıgöl Kapalı Spor Salonu Dış Alanı Çevre Temizliği (14.00-16.00)
10.00-13.00Niğde Gençlik Merkezi
Yozgat1- Yozgat Çamlığı Milli Parkı (10.00-13.30)
2- Kirazlı Göleti Mevkii (11.00-14.00)
3- Boğazlıyan İlçe Spor Tesisleri (11.00-15.00)
4- Sorgun Ahmet Uslu Dutluk Parkı (10.00-13.00)
5- Çekerek Cumhuriyet Meydanı (10.00-13.00)
6- Akdağmadeni Gençlik ve Spor Kampüsü Çevresi (13.00-16.00)
10.00-16.00Fatma Kılıçarslan
ftmnurklcrslnn@gmail.com
ÇankırıAbdulhalik Renda Mahallesi Zeki Durlanık Caddesi14.00-16.00Çankırı Gençlik Merkezi