ŞehirBuluşma Noktası ve SaatiTemizlik NoktasıFaaliyet Saatiİletişim
İzmir1- İnciraltı Kent Ormanı Engelliler Merkezi Önü- 09.301- İnciraltı Kent Ormanı ve Sahil Kıyısı (10.00)
2- Buca Hasanağa Bahçesi
Aşık Veysel Rekreasyon Alanı (11.00)
3- Bayındır Turan-Ergenli Dere Köy Yolu (10.00)
4- Kınık Kocaömer Kent Ormanı (10.00)
5- Tire Gençlik Merkezi – Hürriyet Mahallesi Yol-Bahçe Temizliği (18.00)
6- İzmir Torbalı Ayrancılar Gençlik Merkezi
Ayrancılar Mesire alanı ve Ormanları Bölgesinde (13.00)
7- Ödemiş Gençlik Merkezi (10.00)
10.00-11.30Senanur Sarpkaya
senanur.sarpkaya@gmail.com
Manisa1- Ağlayan Kaya (10.00)
2- Ahmetli (17.00)
3- Kırkağac (mesire alanı)
4- Spil tabiat parkı
5 Kula Kent Ormanı
10.00-19.00Gencay Tuğğan
gencaytuggan@gmail.com
AydınAydın Gençlik Merkezi1- Başlangıç: Arapapıştı Kanyonu – Bitiş: Hıdırbeyli Göleti
2- İncirliova kizdere barajı
3- germencik hıdırbeyli göleti
4- İsabeyli Yeşildere Göleti
5- İsabeyli Şelalesi
09.00-16.00Cansel Başaran
aryacanselb@gmail.com
DenizliAmfi Park- 09.3001- Çamlık Park
2- Denizli Bağbaşı Teleferik Ormanlık Alan
10.00-13.00Mustafa Kureyşi
kureysipmc@gmail.com
MuğlaKöyceğiz Gölü1- Köyceğiz Gölü ve Çevresi
2- MİLAS GM – Güllük ve Güvercinlik Sahil Şeridi
3- Muğla Menteşe Kışla Parkı ve Kapalı Spor Salonu Kompleksi
4- Menteşe kışla Parkı
5- Muğla Kış Parkı
6- Milas Güllük ve Güvercinlik Sahil Şeridi
7- Bodrum Akvaryum Koyu
8- Yatağan Stratoneia Antik Kenti
9- KÖYCEĞİZ GÖLÜ VE ÇEVRESİ
Tuzla mahallesi, Stadyum Çevresi
10- Stratonikeia Antik Kenti
10.00-17.00Dilan Çelebi
dilancelebi_48@hotmail.com
Afyonkarahisar1- Anıtpark, Zafer Meydanı, Yeşilyol Afyon Merkez
2- Döğer Kasabası Emre Gölü etrafı
Çay İlçes
3- Meydan ve Okul önleri
4- Hisar Park Alanı
09.00-17.00 Tuana Erişmiş
tuanahazan@hotmail.com
KütahyaKütahya Kent Ormanı1- Kütahya Kent Ormanı (10.00)
2- Kent Park Mesire Alanı (14.00)
10.00-18.00Ozan Rıza Özgüden
ozanrizaozgude@gmail.com
Uşak1-Göğem Göleti
2- Uşak-Eşme İlçesi
3- Uşak-Sivaslı
4- Uşak Merkez Karaağaç Mevkii
11.00-14.00Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüüğü